Percy Jackson RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Percy Jackson RPG


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pałac

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeWto Lut 08, 2011 11:27 pm

Zeszła w końcu z Gabriela i opadła na plecy obok niego.
- Zachowam to dla siebie - Zażartowała.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 5:34 pm

- Czasem boję się twoich myśli. -Zażartował.
Gabriel położył się na boku i obserwował Madelein.
- A lubisz mnie? -Zapytał się.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 5:37 pm

Uśmiechnęła się.
- Może i słusznie - Puściła mu oczko.
Prychnęła głośno.
- Oczywiście, że cię nie lubię - Odparła.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 5:39 pm

- Ej no. To ja cie tu kocham nad życie a ty mnie nawet nie lubisz. -Powiedział i się załamał teatralnie.
- Jak ty tak możesz Madelein. -Dodał.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 5:44 pm

- Tak, tak. Jestem bardzo podłą kobietą, wiem - Westchnęła teatralnie. Wstała i udała się do łazienki.
- Idę pod prysznic - Zdecydowała i odwróciła się przez ramię - Chcesz dołączyć? - Zapytała i znikła w łazience, zostawiając na wszelki wypadek uchylone drzwi.
Weszła pod prysznic i odkręciła kurki.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 5:47 pm

A Gabriel nie czekając na ponowienie zaproszenia poszedł za nią. Wszedł cicho do kabiny i przytulił Madelein. Wyglądała ślicznie z mokrymi włosami.
- Nie jesteś podła jesteś kochana. -Powiedział cicho i zmysłowo.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 5:49 pm

Ona bardziej skłaniała się ku temu pierwszemu określeniu. Bo co za człowiek zsyła swojego ukochanego na śmierć? Do wszystkiego to wszystko powoli prowadzi, a ona starała się o tym nie myśleć, z czym czuła się zdecydowanie gorzej.
Uśmiechnęła się do siebie, odwróciła się w stronę Gabriela i zarzuciła mu ręce na szyję.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 5:54 pm

Domyślił się czemu Madelein jest taka zamyslona i nawet zmartwiona.
- Madelein przysięgam ci że nic mi nie będzie. Artemida nic mi nie zrobi. -Powiedział. Cicho opierając sie czołem o jej czoło. Dłonie trzymał oplecione na jej biodrach.
- Wszystko będzie dobrze. -Dodał.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 5:58 pm

Cmoknęła niezadowolona. Czasami nienawidziła tego, że Gabe potrafi odczytać jej uczucia z taką łatwością.
- Ty nie wiesz, co ona wcześniej robiła... Nie chcę, żebyś był tchórzofretką - Ostatnie słowa wypowiedziała, jakby miała jakieś 5 lat.
Przymknęła powieki, kiedy ich czoła się zetknęły. Była tak sfrustrowana, że miała ochotę się rozpłakać.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 6:01 pm

- Wiem co mi groź Ojciec mi powiedział. Ale ja nie mogę bez ciebie żyć. Wolę spędzić z tobę kilka szczęśliwych dni niż całe życie bez ciebie. -Powiedział.
- Nawet za cene życia. -Dodał. Nie było mowy. Będzie Artemida musiała wypuścić Madelein albo on sam cos zrobi. Tylko za swoje czyny nie odpowiada.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 6:04 pm

- Na nic ci się zdadzą te piękne, kolorowe dni, skoro będziesz martwy - Podniosła głos i otworzyła oczy. Zbierało jej się na łzy, ale nie chciała by Gabe to zauważył, więc zdjęła ręce z jego ramion i odwróciła się, by sięgnąć po mydło.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 6:07 pm

Zwiesił głowę. Tak ich związek nie był łatwy. A wszystko przez jej przysięgę. Gabriel czuł jak wzrasta w nim frustracjia co z jego wybuchami gniewu nigdy dobrze nie wróżyło.
- Ale tobie tak. -Powiedział cicho.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 6:11 pm

Wzięła do ręki mydło, ale od razu je odłożyła, czy też odrzuciła z powrotem. Z bólem i ze złością w oczach popatrzyła na Gabriela.
- Jak mogłeś coś takiego powiedzieć? Myślisz, że jestem aż tak okropną osobą i potrafiłabym żyć z myślą, że jesteś martwy przeze mnie? Ja pierdole - Odepchnęła Gabe'a na bok, by mogła wyjść spod prysznica. Złapała jakiś pierwszy lepszy ręcznik i owinęła się nim.
Wyszła z łazienki i usiadła przy stoliku, chowając twarz w dłoniach.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 7:09 pm

Gabriel równiez wyszedł i zalozył bokserki oraz spodnie. Gabriel ze zwieszona głowa uklęknął przed nią i powiedział cicho.
- Wiem zę jestm głupiekiem. Ale Madelien nie mogę patrzeć jak tak cierpisz. Nie moge wytrzymać ze świadomością że się tak o mnie boisz. -Powiedział do niej.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 7:12 pm

Spojrzała na Gabriela. Łzy poleciały po jej policzkach. Była... po prostu zła. Na siebie, na Artemidę, nawet na swoją matkę, że pozwoliła jej wtedy się zgodzić, by dołączyła do łowczyń.
I na Gabe'a.
- Cóż, ktoś chyba musi, prawda? - Warknęła.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 7:16 pm

- Ale nie ty. To cie wykańcza a ja naprawdę wiem co robie... -Powiedział i załamał mu sie głos. Nie wytrzymywał już tego psychicznie. A może najlepszym wyjściem byłby ta cholerna kompiel w Lete. Nie nie można uciekać od problemu.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 7:19 pm

Spojrzała na niego twardo.
- Naprawdę wiesz co robisz? Bo ja za cholerę nie mam pojęcia - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 7:20 pm

- Tak wiem. -Powiedział. Spojrzał jej w zapłakane oczy. Otarł jej łzę.
- Madelein przepraszam. -Szepnął cicho.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 7:24 pm

Zamknęła oczy. Miała wilgotne rzęsy i czuła słonawy smak na ustach. Dłonie zacisnęła w pięść, by móc powstrzymać łzy. Nie dała rady.
- To ja powinnam przepraszać - Powiedziała. Miała dość tego, że to Gabriel się obwinia.
Powrót do góry Go down
Gabriel

Gabriel


Imię: : Gabriel
Liczba postów : 127
Join date : 02/02/2011
Skąd : Salem

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeNie Lut 13, 2011 12:24 pm

Ale on i tak się będzie obwiniał. To było u niego normalne. Spojrzał na Madelein.
- A wiesz co.. -Zaczął ale przerwał.
- To robimy tak. Wybaczamy sobie to co złe i wszystko jest dobrze. Tylko nie płacz już. -Powiedział.
Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitimeNie Lut 13, 2011 12:26 pm

- Co? - Zapytała, kiedy przerwał.
Otworzyła oczy i spojrzała z pretensją na Gabriela. On nie miał za co przepraszać, więc dlaczego to robi?
- Nie mogę sobie wybaczyć tego, że posyłam cię na pewną śmierć, Gabe - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pałac - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac   Pałac - Page 6 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pałac
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Percy Jackson RPG :: Bogowie :: Hades-
Skocz do: