Percy Jackson RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Percy Jackson RPG


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nasze ulubione Filmy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Katara

Katara


Imię: : Katara
Liczba postów : 550
Join date : 21/01/2011
Wiek: : 29
Skąd : Los Angeles

Nasze ulubione Filmy Empty
PisanieTemat: Nasze ulubione Filmy   Nasze ulubione Filmy I_icon_minitimeNie Sty 30, 2011 2:06 pm

No i co by tu dużo tłumaczyć. No piszemy tytuł filmu co się nam ostatnio spodobał. Można też napisać w skrócie o czym był tylko nie wolno powiedzieć jak się skończy. Polecamy i dyskutujemy na temat takowego filmu. Można tez umieścić zdjęcie i zwiastun. No to ja zacznę...

_________________________________________________________________________________________


A więc całkiem niedawno by tydzień temu byłam w kinie na "Polowanie na Czarownice". Film zajebisty trzymający w napięciu i z zaskakującym zakończeniem. Przypomina trochę "Władcę Pierścieni" . Ja byłam na wersji z napisami i stwierdzam że ktoś kto ma problemy z czytaniem spokojnie może iść go obejrzeć ponieważ nie mówią dużo i szybko. A więc polecam...

Nasze ulubione Filmy 73509273


Powrót do góry Go down
Madeleine

Madeleine


Imię: : Madeleine
Liczba postów : 478
Join date : 25/12/2010
Wiek: : 30
Skąd : Londyn

Nasze ulubione Filmy Empty
PisanieTemat: Re: Nasze ulubione Filmy   Nasze ulubione Filmy I_icon_minitimePon Sty 31, 2011 4:46 pm

^ Słyszałam bardzo niepochlebne opinie na temat tego filmu. No nie wiem, na razie sobie go odpuszczę.

Dosłownie przed chwilą obejrzałam film pt. "Chłopiec w pasiastej piżamie". Świetny, genialny, wzruszający, prawdziwy. Pokazuje wojnę, holocaust oczami małego dziecka oraz fakt, jak ludzie byli zaślepieni ideami Hitlera.
Szczerze mówiąc, nie wiem, czy jeszcze kiedyś do niego wrócę, jest zbyt smutny.

Nasze ulubione Filmy Boy-in-striped-pyjamas1
Cytat :
Lata 40-te, czas wojny. Bruno ma 8 lat mieszka w Berlinie razem z siostrą i rodzicami. Jednak pewnego dnia rodzina przenosi się na wieś, aby towarzyszyć ojcu – niemieckiemu oficerowi - w jego nowej pracy. Bruno łamie zakaz opuszczania nowego domu i poznaje okolicę. W ten sposób zaprzyjaźnia się ze Szmulem – chłopcem, który mieszka w innym, nieznanym świecie za kolczastym ogrodzeniem...

Naprawdę polecam.
Powrót do góry Go down
Katara

Katara


Imię: : Katara
Liczba postów : 550
Join date : 21/01/2011
Wiek: : 29
Skąd : Los Angeles

Nasze ulubione Filmy Empty
PisanieTemat: Re: Nasze ulubione Filmy   Nasze ulubione Filmy I_icon_minitimePon Sty 31, 2011 8:33 pm

^ Nie lubie smutaśnych filmów bo na nich płacze. Jednak jak znajdę go na necie to obejrzę.
_________________________________________________________________________

Oglądałam ten film niezliczoną ilość razy a i tak zakażdym razem przeżywam to tak jakbym widziała go po raz pierwszy. Walka, miłość, poświęcenie. To coś co każdy chyba lubi. Moim zdaniem to jednak z leprzych ról Keano Reevesa.




John Constantine urodził się z niechcianym darem, który stał się jego przekleństwem - potrafi rozpoznawać tajemnicze istoty, kroczące po ziemi w ludzkich ciałach. W swych niebudzących podejrzeń wcieleniach bez przeszkód wtapiają się w tłum, wypełniając swe misje. Jeżdżą samochodami, pracują, nawiązują kontakty z ludźmi. Taka istota może być mężem lub żoną, można mieć ją za przyjaciela lub sąsiada i nie mieć pojęcia o jej prawdziwej naturze. Nikt nie wie, że nie są normalnymi ludźmi. Tylko John
...
ich widzi. Te niesamowite wizje, których nikt nie potrafi pojąć, i od których chciał się wyzwolić, pchnęły Constantina ku samobójstwu. Niestety, próba się nie udała. Odratowany wbrew swej woli ponownie znalazł się w świecie żywych. Na zawsze naznaczony, ma nadzieję, ze uda mu się uzyskać zbawienie, odsyłając "istoty" tam, skąd przybywają - z powrotem w otchłań. Jako broni używa świętych relikwii, rozumu, pięści i wszystkiego, co okaże się pomocne. Kiedy zdesperowana detektyw Angela Dodson nakłania go do pomocy w sprawie zagadkowej śmierci jej bliźniaczej siostry, nie spodziewa się, że zawiedzie ją to wprost do świata demonów i aniołów, istniejącego tuż obok, z pozoru całkowicie normalnego, Los Angeles
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nasze ulubione Filmy Empty
PisanieTemat: Re: Nasze ulubione Filmy   Nasze ulubione Filmy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nasze ulubione Filmy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Percy Jackson RPG :: Off-topic :: Kultura :: Filmy-
Skocz do: